makijaz slubny galeria zdjec

Czym jest głębi Lipstick Tube Mówiąc

Ilu rurki szminki masz w szufladzie makijażu? Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie około czterdziestu! Uwielbiam szminki i mam co najmniej jedną rurę w każdym kolorze. Dopiero niedawno jednak, że tak naprawdę nauczyłem się dokładnie to, co słowa takie jak „matowy” i „mróz” (które pojawiają się na dole każdego z moich lamp) myśli.sprawdzenie pracownika na zwolnieniu lekarskim Teraz wiem, dlaczego mam więcej „Crèmes „w mojej szufladzie szminki! Przeczytaj poniżej, aby zobaczyć, który z nich jest twoim ulubionym i dlaczego !:

Matte – Te pomadki zapewnienia pełnego pokrycia koloru i mają tendencję, aby pozostać na dłużej niż jakikolwiek inny rodzaj szminki. Są one najlepiej w ciemnych kolorach, ale może sprawić, że usta r czują i wyglądają na sucho, ponieważ zawierają one składniki zerowe połysk. Aby zaradzić temu problemowi, zręczny na jakimś połysku.

Krèja – Ten rodzaj szminki zawiera więcej emolienty niż te matowe, ale to kredytbezbik.net.pl/kredyt-online-zalety/ niekoniecznie oznacza, że ??będą one świecić dalej. Można jeszcze trzeba, że ??warga połysk! Przekonasz się, że większość szminek są „crèja „, ponieważ są one najbardziej wszechstronny i noszą bardzo łatwo.

Frost – Dojrzałe kobiety powinny omijać tego typu szminki. Frost szminki bywa blada i metaliczny wygląd, co sprawia, że ??usta wydają suche i starszych niż są. Jeśli masz „mróz” w swojej kolekcji szminki ale jesteś zakochany w niej, spróbuj sparowanie go z warg połysk, który nie ma metaliczny odcień do niego. Połysk będzie złagodzić surowość pigmentem metalicznym.

Sheer – Ten rodzaj szminka jest idealny dla „naturalny” wygląd. Są lekkie, jak połysk, ale mają głębszy i trwalszy kolor niż połysku. Uwielbiam tego typu szminki, ponieważ nie trzeba lustro go stosować! To idzie łatwo i nie rozmazuje się lub przenosi się na zębach.

Więc … Która z powyższych rodzajów szminki pan właścicielem najwięcej?

Artykuł dzięki: